Вітання з Великоднем!

Дорогі співвітчизники, колеги, студенти, всі християни східного обряду. Щиро вітаю вас зі Світлим Воскресінням Христовим.

Цього року ми зустрічаємо Великдень з болем за країну, своїх рідних і весь наш Український народ. Із сумом за всіх українців, які сьогодні не зберуться з родинами за святковим столом, бо кровопролитна загарбницька війна розділила сім’ї, відірвала дітей від батьків. Водночас віра, любов і надія в наших серцях сьогодні сильні, як ніколи. Великдень символізує порятунок світу, перемогу життя над смертю, світла над темрявою, свободи над неволею. Ці цінності споконвіку сповідував наш народ — мудрий, миролюбивий та дуже мужній.

В своїх молитвах ми просимо в Бога миру для нашої країни, захисту для синів і дочок України, що боронять нашу землю, наше право жити і бути вільними. Ми просимо допомоги та божої благодаті для тих, хто в ці темні часи лікує, навчає, рятує, сіє, працює, наближаючи перемогу. Для всіх дорослих і дітей України та всього вільного світу.

Шановні українці! Бажаю скорішої перемоги і сталого миру. Зичу міцного здоров’я, щастя та родинного затишку на нашій, Богом даній землі. Ми — сильні та об’єднані. Ми вистоїмо і відновимо нашу країну. Зло ніколи не переможе, допоки в наших серцях любов. Зі святом світлої Пасхи! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!