Привітання ректора ОНМедУ академіка Валерія Запорожана до учасників науково-практичної конференції з міжнародною участю «Новітні технології в педіатричній науці, практиці, сімейній медицині та освіті»

 Шановні колеги, організатори і учасники  науково-практичної конференції «Новітні технології в педіатричній науці, практиці, сімейній медицині та освіті»!

Насамперед дозвольте мені подякувати кафедрі педіатрії нашого університету й Одеської Асоціації лікарів-педіатрів та неонатологів за щорічне проведення на високому рівні конференції, присвяченій пам’яті видатного лікаря-педіатра, науковця і громадського діяча, академіка Академії медичних наук України Бориса Яковича Резніка!

Цього року метою конференції є обговорення актуальних питань педіатричної допомоги в Україні для подальшого впровадження сучасних технологій у практику педіатрії та сімейної медицини, тому у заході приймають участь не тільки лікарі-педіатри і неонатологи, а й терапевти та лікарі загальної практики, сімейної медицини з усіх регіонів України.

Дуже приємно, що до найважливіших питань щодо здоров’я дитини та всебічного розгляду підходів до їх вирішення приєдналися іноземні фахівці з Австралії, Молдови та Ізраїлю.

Впевнений, два дні спілкування та дискусій на секційних засіданнях  підуть на користь усім учасникам та  дозволять втілити нові знання у своїй роботі задля майбутнього України.