Привітання до учасників науково-практичної конференції «Актуальні питання ревматології, кардіології та внутрішніх хвороб»

Шановні колеги!

Дозвольте привітати Вас на науково-практичній конференції «Актуальні питання ревматології, кардіології та внутрішніх хвороб».

 Ця конференція є цікавою для практикуючих лікарів і охоплює широке коло питань щодо сучасних підходів до діагностики та лікування внутрішніх хвороб. Співробітництво нашого університету та лікарів всіх ланок охорони  здоров’я є доброю традицією на протязі багатьох років.

Кафедра пропедевтики внутрішніх хвороб та терапії має славетну сто двадцятирічну історію. На неї в різні роки працювали такі видатні науковці, як академіки Стражеско, Підвисоцький, Ясиновський, професори Дмитренко, Левіна, Грузіна. Зараз кафедру пропедевтики внутрішніх хвороб та терапії очолює Якименко Олена Олександрівна.

І мені приємно, що і нині на кафедрі зберігаються традиції, ведеться наукова та практична діяльність в напрямку ревматології, кардіології, відновлювальної медицини та реабілітації, а також зміцнюється  співпраця з іншими кафедрами нашого університету, вітчизняними та закордонними науковими установами.

Дякую всім учасникам за бажання дізнаватися та пізнавати нове у медичному просторі, прагнення робити свій внесок в розвиток вітчизняної науки та практичної медицини.

Бажаю успіхів в роботі, шановні колеги!