Валерій Запорожан і Андрій Шеставков підписали меморандум про співробітництво ОНМедУ з Агенцією регіонального розвитку

   Одеський національний медичний університет та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали меморандум про співробітництво.

Відповідно до документу, співробітництво сторін спрямоване на соціально-економічний та культурний розвиток громад Одеської області шляхом залучення інвестицій, створення сприятливих умов для діяльності інвесторів, підготовки та реалізації інвестиційних й грантових проектів, поліпшення бізнес-клімату.

   Як наголосив ректор ОНМедУ, академік Валерій Запорожан, університет є найпотужнішим науковим центром півдня України і тому завжди був задіяний у розвитку Одещини. «Ми хочемо бути корисними, робити свій внесок в соціальний і економічний розвиток рідного міста. Саме тому ми завжди долучаємося до проектів, що реалізує міська влада, розширюємо партнерську мережу. Ми активно взаємодіємо з міжнародними організаціями і донорами, ми завжди готові ділитися цим досвідом та впроваджувати кращі світові і європейські практики тут, в Одесі. Тому ми налаштовані на плідну співпрацю, яка, я переконаний, принесе користь всім нам», — сказав Валерій Запорожан.

   «Я переконаний в тому, що наше співробітництво буде плідним та принесе багато користі як Одеському національному медичному університету, так і нашому регіону», — додав т.в.о директора Агенції регіонального розвитку Андрій Шестаков.